Her geçen gün büyüyüp gelişen Ataşehir bölgede Eski Binalar yerini güzelce dizayn edilmiş lüks Binalar yer almakta artık yeni binalara geçiş yapacak insanlar gerek başka bir şehirden gelebiliyor yada başka bir ilçeden gelebiliyor bu taşınma işlemini yapmak için de Ataşehir Taşımacılık firması arayarak tercihe göre Fiatda indirim arayabilir veya fiatın önemli olmadığı paketleme ve taşımanın güzel bir şekilde gerçekleştirileceğini düşündüğü firmayı araştıran müşterilerimiz kalitesini belli eden Konum Nakliyat firması ile kolay bir taşınma yapabilir.

Günümüzde her insanda olduğu gibi güzel bir semtde güzel bir daire almak isteyebilir ve bu dairelerine en güzelinden eşyalar alan müşterilerimiz harcadığı paraları eşyaları için harcıyırsa taşıma yapacak firmanın eşyaya zarar vermemesi için öenmli bir firma seçmesi ve müktar gözetmeksizin sadece taşımanın kalitesini ölmesi önceden oluşacak sorunların önüne geçecektir.

Ataşehir bölgesi emlak bakımından zengin bir bölge olduğu için taşınmaların yüzde 15 i bu bölgelere yapılıyor taşınma yapmadan önce müşteri mutfak eşyalarını ve özel eşyalarını kolilemesi fiyat açısından indirim yapılmasına olanak sağlar.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Şimdi sizler öncelikli olarak Firmamıza yapılacak olan çalışma ile ilgili olarak İstanbul içi bir taşıma mı yoksa şehirler arası bir çalışmamı olduğunu belirtilmesi çok önemlidir diğer bir unsur ise şu şekildedir;

Taşıması gerçekleşecek olan adresde Çeyiz eşyası mı yoksa 1+1 , 2+1 ,3+1 ,4+1 ... gibi oda sayısı fiyat belirkeme de önemli bir faktördür tabi bunun yanı sıra paketleme kolileme ve ambalajlama hizmetinin firmamı vereceği veya ömüşterinin mi tamamlayacağı öenmlidir.

merdiven sayısı veya dışcepe asansör kurulup kurulmayacağı gibi faktmrler maliyeti yükselteceği ve alacağınız hizmetde fiyatın nakliyat sektöründe yüksek olması gibi detaylandırılıcak olursa fiyat gerçek anlamda yüksektir. Tabi burada bu unsurları düşünerek ve müşterinin yapacağı firma seçiminde öncü firma olmak için fiyatda %15 gibi yaz ayında iş yoğunluğundan dolayı firma indirimleri yapılmakta.

Ataşehir Nakliyat bölgede sağlanan hizmetde her türlü asansörlü taşıma ve Ambalaj , paketleme ve kolileme hizmeti verildiğinden tercih yaparken firma bu gibi unsurları göz önünde bulunduruyor mu müşterilere bu hizmeti gerçek manada sunuyor mu gibi gibi birçok unsuru eski müşteri yorumlarından değerlendirebilirsiniz.